Strona głównaOfertaPartnerzyKontakt
Ubezpieczenia
Oferta

Jak zadbać o drogi prezent komunijny?
Pierwsza Komunia to dla dziecka wielkie wydarzenie, a dla rodziców – spore wyzwanie finansowe. Do niedawna, wymarzonym upominkiem komunijnym był rower. Obecnie jednak zdecydowana większość dzieci prosi o sprzęty elektroniczne – laptopy, tablety, smartfony czy aparaty fotograficzne. Warto jednak pamiętać, że najmłodsi zwykle beztrosko traktują posiadane sprzęty i nie myślą o konsekwencjach ich straty. Tymczasem zdarzają się kradzieże i rozboje, także wymierzone w dzieci.

Jak uchronić dziecko przed stresem związanym z utratą cennego przedmiotu, a siebie przed znaczącymi wydatkami? Oto kilka porad:

1. Zalecaj ostrożność – zwróć uwagę swojemu dziecku, by unikało zabawy telefonem czy tabletem w środkach komunikacji miejskiej czy w sklepie a także aby nie rozmawiało z nieznajomymi i nie pokazywało im posiadanych gadżetów.
2. Oznacz sprzęt – warto rozważyć stosowanie mikroznaczników, czyli niewielkich elementów, które wyróżniać będą telefon czy tablet np. inicjały, niewielki rysunek na obudowie. Istnieje także indywidualny numer IMEI, który ułatwia identyfikację znalezionego smartfona. Wystarczy wpisać kod: *#06#, a wyświetlony ciąg znaków zapisać i schować w bezpiecznym miejscu.
3. Wybierz ubezpieczenie – nawet zachowanie ostrożności nie daje pełnej ochrony przed rabunkiem i jego skutkami. Dlatego warto rozważyć wykupienie polisy.
Świetnym rozwiązaniem dla rodziców, których dzieci korzystają poza domem z wartościowych przedmiotów może być oferowany przez nas Pakiet Torebka. To opcja dodatkowa do ubezpieczenia mieszkania lub domu. Za opłatę wynoszącą od 30 zł rocznie, ubezpieczamy szereg przedmiotów codziennego użytku w tym tablety, telefony czy laptopy i zapewniamy sobie pokrycie strat będących konsekwencją rabunku.

OC w Życiu prywatnym  

Obejmuje szkody powstałe w związku z wykonywaniem czynności w życiu prywatnym lub posiadanym mieniem. Chroni Ciebie - Twoją rodzinę w każdym czasie i w każdym miejscu. Nie musisz ubezpieczać mieszkania wybierz to co interesuje Ciebie najbardziej. Składka roczna od 25 zł

 
Zachęcamy do przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

Korzyści wynikające z przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie:

  • do ubezpieczenia może przystąpić osoba, która nie ukończyła 65 lat, lub która ukończyła 65 lat za indywidualną zgodą ubezpieczyciela,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia małżonków i pełnoletnich dzieci Ubezpieczonego,
  • bardzo szeroki zakres ubezpieczenia
  • możliwość elastycznego wyboru zakresów ubezpieczenia,
  • krótkie okresy karencji,
  • minimum formalności,
  • pewni i sprawdzeni ubezpieczyciele


Nasze biuro oferuje Państwu pełną gamę ubezpieczeń osobowych, majątkowych, finansowych np. gwarancje ubezpieczeniowe, bankowe, a także leasing. 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0